Pracovník výrobnej prevádzky

Informácie o pracovnom mieste:

Naša firma sa zaoberá  výrobou atypického nábytku na mieru pre bežného ale aj náročnejšieho zákazníka. Vyrábame krásny a moderný nábytok pre niekoľko dizajnérskych firiem a architektov. Spokojnosť našich klientov a zákazníkov svedčí o našej schopnosti napredovať a preto neustále hľadáme nových šikovných mladých ľudí do nášho tímu.

Potrebujeme vytvoriť tím zručných, samostatných a flexibilných ľudí, ktorí majú skúsenosti s výrobou a montážou nábytku na mieru. Sú ochotní montovať nábytok mimo výrobnej prevádzky a záleží im na spokojnosti zákazníka a tiež zamestnávateľa, ktorý vie oceniť kvalitnú prácu. Hľadáme ľudí, ktorí sú precízni, majú predstavivosť a vedia dotiahnuť detaily na mieste, neboja sa komunikovať priamo so zákazníkom a vedia si dokončiť svoju prácu v termíne a na 100%.
Náplň práce:

– skladanie nábytku
– rezanie dielcov
– páskovanie dielcov
– príprava dielcov na skladanie
– montáž nábytku u zákazníka
Požiadavky na zamestnanca:

Manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, chuť pracovať, vodičský preukaz, samostatnosť, flexibilita, zručnosť, precíznosť pri detailoch, predstavivosť, prax podmienka.

Pošlite nám svoj životopis:

Vaše meno a Priezvisko *

Váš email *

Váš telefón *

Poslať životopis:

 Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise alebo motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti L & M interiér, s.r.o. prostredníctvom stránky www.vyhodnadovolenka.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.